Anadolu Hakimevi İşletmemiz Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No: 12/1 Ümraniye İstanbul adresinde Nisan 2023 tarihinde hizmete açılmıştır. Toplamda 100 otel odası ve 218 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

KONAKLAMA

Tesisimiz 100 oda ve 218 yatak kapasitesine sahiptir. Odalarımızda LCD TV, Mini bar, Büyük duvar aynası, İkram seti, Merkezi iklimlendirme sistemi, 24 Saat Resepsiyon Hizmeti, Tüm odalara kesintisiz Wifi Hizmeti,

RESTAURANT

Tesis bünyesinde 300 kişilik kapalı restoranımızın güler yüzlü personeli ile Türk ve dünya mutfağından eşsiz seçilmiş zengin menü çeşitleri, Hafta içi ve hafta sonları hem göze hem de damağa hitap eden zengin açık büfe kahvaltılarımız misafirlerimizin beğenisine sunulmaktadır. Çocuk dostu olan tesisimizde 2 ayrı çocuk oyun alanı bulunmaktadır.

Ala Carte Restoranımızı grup rezervasyonları için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Teras Kafe sayesinde kahvenizi yudumlarken İstanbul’u seyredebilirsiniz.

TOPLANTI SALONLARI

İşletme bünyesinde açılış toplantıları için 160 kişilik ve aynı zamanda 4 ayrı şekilde kullanılabilecek salonlarımız hizmet vermektedir. Kapsamlı bir seminer ve uluslararası toplantılar için son teknoloji sistemlerine sahip 30 kişiden 160 kişiye kadar istenilen düzeyde hazırlanabilen salonlarımızı tercih edebilirsiniz.